ספרי התפתחות אישית ורוחניות

מדיטציה לכל סיטואציה, מדיטציות בדמיון מודרך

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מדיטציה לכל סיטואציה

אלה גבאי

הגיע מהדורה שניה
משודרגת עם דיסק המכיל הנחיה ל 3 מדיטציות מתוך הספר.

meditationbookcover

 

הספר "מדיטציה לכל סיטואציה" מכיל:

64 מסעות מופלאים בדמיון מודרך
דיסק עם 3 מדיטציות מונחות.

הספר:  מדיטציה לכל סיטואציה הוא כלי עבודה איכותי, ראשון מסוגו בשפה העברית 
המכיל 64 מדיטציות מונחות.
המגוון העשיר מאפשר לכל אדם למצוא את המדיטציה הנכונה למצבו והמתאימה לו ביותר.

המדיטציות נכתבו בהשראת ספר התמורות הסיני, אי-צ'ינג

לכל מדיטציה יעד משלה
:

לכניסה להיריון
לזוגיות טובה
להתמודדות יעילה עם קונפליקטים
ליצירת עבודת צוות פורייה
לוויתור על שליטה
לאכילה מתוך הקשבה לגוף, ועוד ועוד...

 הדיסק: כולל 3 מדיטציות מהספר
שיחה עם חברה טובה - לעידוד עצמי ולתמיכה במצבים שונים - 17:55 דקות
ממלכת התזונה הנכונה - לאכילה מתוך הקשבה לגוף - 19:01 דקות
להיוולד מחדש - תרגול תהליך לידה מחדש - 17:49 דקות
את המדיטציות בדיסק מנחה איילת שחר - מאסטר בדימיון מודרך ו
NLP

מחיר 118 ש"ח כולל משלוח לספר+דיסק מדיטציה לכל סיטואציה
חסר במלאי

 הצצה ראשונה לדף בספר..

הצצה ראשונה מהספר: מדיטציה לדוגמה "תרגיל התנסות - מסע בדמיון"(עמ' 14)

תרגיל התנסות - מסע בדמיון

אפשרו לעצמכם לעצום עיניים...למצוא תנוחה נוחה...להרגיש שנעים לגופכם... קחו נשימה עמוקה ועוד אחת...אפשרו לעצמכם לנוח...שימו לב לקולות הנשמעים סביב...בתוך החדר ומחוץ לו...ואפשרו לעצמכם להתמקד בקולי...חושו את הטמפרטורה שבחדר...היום אתם עומדים לצאת למסע...אפשרו לעצמכם ליהנות מהחוויה...וחושו כיצד הרגיעה מעמיקה בכם יותר ויותר...

"דמיינו את עצמכם יוצאים לְמסע...

זהו יום יפה, יום נעים. שימו לב למקום שאתם נמצאים בו עכשיו. מכאן אתם יוצאים לְמסע לעבר היעד הרצוי לכם. המחשבה על כך יוצרת בכם תחושה של רוגע ושל שלווה. תחושה נעימה - היום תוכלו לעשות משהו למען עצמכם, משהו שיעשה לכם טוב.

לכולנו יש מקום או מצב בחיים שאנו רוצים להגיע אליו

והיום יש לכם הזדמנות להתחיל את המסע לשם. אולי זהו מסע אל מקום שאתם רוצים להגיע אליו כבר זמן רב, אולי אתם יוצאים למסע ליעד בלתי ידוע, שיתגלה לכם רק במהלך הדרך. אולי אתם מרגישים שקשה לכם להתחיל במסע, או שכבר התחלתם במסע הזה מספר פעמים, ונתקעתם בדרך? תוכלו לדמיין לעצמכם את היעד שלכם: לאן אתם רוצים להגיע? איך ייראה המקום? אילו קולות תשמעו שם? מה תרגישו? על מה תחשבו? ומה תעשו כשתגיעו אל היעד שלכם?

כעת, דמיינו שאתם כבר במקום היעד. האם יש משהו בדרך לשם, או שם, שעלול להזיק לכם? האם תאבדו משהו בהליכה לשם? תוכלו לבדוק: מה הם היתרונות במקום הזה? (להמתין או לתת למונחה לענות) ומה הם החסרונות? (להמתין או לתת למונחה לענות)

אפשרו לעצמכם לבחור את כלי הרכב, שתצאו בו היום אל המסע לעבר יעדכם: אולי תרצו לבחור כלי רכב קטן ואולי גדול, אולי חשוב לכם שיהיה הרבה מקום בתא המטען, כי אתם רוצים לקחת איתכם דברים רבים למסע ואולי תרצו לקחת רק מעט דברים או לצאת בידיעה שכל דבר שתצטרכו, יימצא לכם בהמשך הדרך? אפשרו לעצמכם לבחור אתם הרכב המתאים לכם ביותר,שייקח אתכם אל היעד שלכם.

אתם נכנסים אל הרכב. היכנסו והתיישבו. הנסיעה מתחילה - התבוננו מבעד לחלון, ושימו לב לנוף; האם זהו נוף שאתם אוהבים? מה אתם שומעים? מהי הטמפרטורה במכונית? נעים לכם? חם לכם? קר לכם? חושו אתם מגע גופכם על המושב. הנסיעה מרגיעה אתכם, יש משהו נעים בתנועה, בתזוזה.

וכשאתם בנסיעה, תוכלו לברר לעצמכם מה הם התמרורים שמובילים אתכם אל היעד שלכם: אולי שלטים בדרך? אולי סימון הכבישים? אולי אתם עוצרים ושואלים אנשים? אולי יש לכם מפה, שמסבירה בדיוק כיצד מגיעים, או אפילו GPS?

התבוננו בנוף - האם הוא משתנה במהלך הנסיעה? האם משהו מתחיל להשתנות גם אצלכם, בכם? אפשרו לעצמכם לעצור לתדלוק. עוד מעט תראו בצד הדרך תחנת דלק מיוחדת, שם תוכלו להצטייד בכל מה שדרוש לכם, כדי להצליח בדרככם: כוחות למסע, אומץ, גמישות, פתיחות, וכל דבר שאתם מאמינים שיוכל לסייע לכם בדרככם. קחו רגע לעצמכם, ובחרו כיצד לתדלק את עצמכם בדיוק בדברים שאתם צריכים. (להמתין כחצי דקה)

אתם ממשיכים לנסוע, לנוע לעבר המטרה.

אתם מצוידים בדברים שיוכלו לעזור לכם להתקדם, ואולי תצטרכו להשתמש בהם כדי להתמודד עם מכשולים שמעכבים אתכם בדרך. בדקו: האם משהו מפריע לכם בדרך? האם יש מכשול על הכביש? האם אתם מרגישים קושי להתקדם? אולי משהו מונע מכם להתקדם? אפשרו לעצמכם למצוא את מה שיכול לעזור לכם להמשיך הלאה ובדקו אם מה שאספתם בתחנת הדלק יכול לסייע.

בררו מה משאיר אתכם במקום ואינו מאפשר לכם להתקדם: מה מקשה על המעבר? מה קורה במקומות, שאתם מרגישים תקועים בהם? מה אתם שומעים שם? מה אתם מרגישים? כיצד אתם מתנהגים? אילו מחשבות עוברות לכם בראש?

חלק מן המכשולים בדרך הם חיצוניים, וחלק נמצאים בפנים: פחדים, חששות, ניסיונות העבר.

ואתם ממשיכים לנסוע וממשיכים להתקדם. עברתם כברת דרך ארוכה, ואתם מתחילים לחוש שאתם מתקדמים לעבר היעד שלכם. אתם נוסעים בקצב המתאים לכם, והנה אתם רואים את היעד מרחוק. אתם מתקרבים אליו לאט-לאט ובהדרגה, עוד מעט תגיעו, אתם מתקרבים עוד ועוד, והנה אתם מגיעים.

בחנו את היעד שלכם: איך הוא נִרְאֶה? האם הוא נִרְאֶה כמו שחשבתם? אילו קולות אתם שומעים בו? מה אתם חשים? איך אתם מרגישים, כשאתם נמצאים ביעד שלכם? אילו מחשבות עוברות בראשכם? מה אתם עושים שם? חושו את היכולת שלכם להגיע אל היעד שלכם בדרך הנכונה לכם, בקצב שמתאים לכם, בכלי הרכב המותאם לכם ואפשרו לעצמכם להיות שם - במָקום שהגעתם אליו.

ועכשיו, לאט לאט ובעדינות, כל אחד בקצב שלו, כל אחת בקצב שנכון לה, התחילו להניע קלות את הגוף, את כפות הידיים, את כפות הרגליים, אט אט פקחו עיניים, וחזרו לכאן ועכשיו."

 

קלפי שיקופים - קלפי מודעות של אלה גבאי בהשראת ספר התמורות הסיני

קלפי שיקופים להתבוננות פנימית

קלפי שיקופים, ספר התמורות הסיני, אי צ'ינג, אלה גבאי קלפי שיקופים, ספר התמורות הסיני, אי צ'ינג, אלה גבאי

64 קלפי מסרים, המבוססים על 64 ההקסוגרמות בספר התמורות הסיני. כל קלף משקף מצב ודרך התבוננות על המצב, על פי הגישה הסינית המסורתית. הקלפים כתובים בלשון נקבה ומיועדים לגברים ונשים כאחד. הקלפים כתובים בלשון בהירה ופשוטה, כל אחד יכול להבינם ואין צורך בידע מוקדם בספר התמורות הסיני.

מהו ספר התמורות הסיני?

ספר סיני עתיק בן אלפי שנים, שנועד לסייע בחיזוי העתיד. לספר פרושים רבים ומגוונים, ממש כמו לתנ"ך שלנו. חלקם מאוד מסובכים וחלקם מעובדים להבנת האדם המערבי.

למי מיועדים הקלפים?

לכל אדם המעוניין להתבונן בעצמו, להקשיב לעצמו, לשחק. לקבל מסר המשקף את חייו. ובמיוחד למטפלים, מנחי סדנאות ומאמנים שיכולים לשלב את הקלפים בעבודתם.

 
קלפי שיקופים
מחיר ליחידה
119.00 ש'ח
כמותחיפוש

חדשים ב'מירבי'

קלפים טיפוליים המדריך

יותר מ 3,500 הורדות!

• לקבל רעיונות לדרכי העבודה בנושאים שונים
• מבחר של מפות תהליך
ומחסן שאלות ענק!

הקלפים הם כלי המאפשר להגיע
לעומקים בדרך מהנה ועוקפת התנגדויות.

לקבלת המדריך בחינם
מלאו שם ומייל

שם
דואר אלקטרוני *
עיסוק
 
 
 


 

איך קונים

סוגי משלוחים ודרכי תשלום

קרא עוד...

הרשמה לניוזלטר

להיות מעודכנים על
קלפים ומשחקים חדשים
וסדנאות לאנשי מקצוע

צור אתנו קשר

מירבי, כלים לחיים מודעים
כתובת למשלוח מכתבים:
מירב זמורה
רח מרבד הקסמים 4/7 חולון 5884702

דואל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פקס: 153-54-6628282

נייד: 054-6628282

Webiste: www.meiravi.co.il

 

קלף אישי מקולאז' הנשמה שלי - רוצים לקרוא על תהליך יצירת הקלפים ?
לחצו כאן - תהליך אישי עם קלפי קולאז' הנשמה